Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlerle Turbobit sitesinden ücretsiz olarak hızlı ve premium indirme yapabilmenizi sağlayacak link generator sitelerini paylaşacağım ve nasıl yapacağınızı anlatacağım. Bunu bize sağlayan siteler ise premium link generator ve cbox siteleri. Bazen çökme durumları olabilse de biri çalışmasa diğeri çalışır ve ücretsiz olarak Turbobit’ten bu siteler sayesinde son hızda – premium olarak indirme yapabilirsiniz. Bu hizmetin çalışma mantığından bahsedeyim biraz. Çok yüksek güçlü sunucularda Turbobit, alldebrid gibi Turbobit premium hesapları mevcut ve oradaki sunucu linki sizden alıp premium linke dönüştürüp, kendi kazançları için de link kısaltma sitelerinden linki kısaltıp bize geri sunuyorlar. İnternetteki çoğu premium link generator sitesi fake bu yüzden zamanınızı boşa harcamamak için ilk önce böyle yazıları okumak daha mantıklı oluyor.  Şimdi 2017 yılında aktif olarak hizmet verebilen siteleri sıralayalım:

ALTERNATİFLER ;

 

1) Premiumleech (Günde dört kere indirme ve en fazla 500mb indirme) – Siteye gitmek için tıklayın.

AKTİF VE KULLANIMA AÇIK.

premiumleech.eu turbobit premium link generator

Premiumleech, 2013 senesinden beri hizmet veren, Turbobit, Letitbit, Uploaded, Rapidgator siteleri için premium link generator, beklemeden indirme, özelliği sunan bir site. Bu sitenin kullanımı da getripz gibi, linki yapıştırıp aşağıdaki kutuya tik atıp generate premium links diyerek linki çevirin ve açılan yeni sayfadan linke tıklayıp link kısaltma siteleri reklamlarını geçerek indirmeyi başlatın.

2) TURBOBİT DIŞINDA ÜNLÜ BİR KAÇ UPLOAD SİTESİ İÇİN ;

LEECH SİTESİNİ DENEMEK İÇİN TIKLAYIN. BU SİTEDE TURBOBİT MAALESEF YOK

2) Cboxforeveralone – leech1s (En iyi cbox cbox sitesidir.) Siteye gitmek için tıklayın.

cboxforeveralone - leech1s en iyi cbox sitesi

Site efsane iyi bir site, bir çok indirme sitesini destekliyor ve hizmet hiç durmuyor. İlk olarak buradan siteye kayıt oluyoruz. (Link değişebilir, çalışmazsa sitede register bölümünü bulup kaydolun.) Kayıt olduktan sonra name bölümüne kullanıcı adınızı yazarak go’ya tıklayın ve açılan ekrana şifrenizi girin, 5 saniye sonra ekran kapanacaktır. Daha sonra linkinizi message bölümüne yapıştırın ve ve aşağı bölümden linkinizin çevrilip paylaşılmasını bekleyin, genelde 10 saniye içinde olur.

cboxforeveralone - leech1s nasıl kullanılır

Bu şekilde dosya adınızın yazdığı bir yazı gelir, üstüne tıklayın. Please wait sayfası açılır ve daha sonra link kısaltma sitelerine geçer onları geçtikten sonra son hızda Turbobit premium link generator – Letitbit – Uploaded gibi sitelerden ücretsiz premium olarak indirebilirsiniz.

Bu yazımda belirttiğim turbobit premium link generator siteleri dışında başka siteler bulmak için biraz gerideki linke tıklayabilirsiniz. Bu siteyi fazla güncellemiyorum ancak o site tanıdık bir site ve güncel olarak turbobit’ten premium – hızlı – sınırsız ve bedava dosya indirmenizi sağlıyor. Kullanmanızı tavsiye ederim.

Daha fazla site buldukça yazıyı güncelleyeceğim, hepinize iyi günler dilerim. Sorularınızı yorum atarak sorabilirsiniz.

2017 turbobit link generator alternatif ;

PremiumLeech.eu GÜNCELDİR.

 

3) Getripz  – BU SİTE KAPANMIŞTIR

getripz.pl turbobit premium link generator

Getripz 2013 senesinden beri hizmet veren en iyi ücretsiz ve kolay Turbobit Premium Link Generator sitesi. Bi ara komple çökmüştü aylarca ancak bu sıralar son derece güzel bir şekilde çalışıyor. Kullanımı ise, indireceğiniz turbobit dosyasının linkini sitedeki link bölümüne yapıştırıp download ve daha sonra açılan sayfada “Download link expires…” yazısının altındaki linke basıp, link kısaltma sitelerinden geçerek dosyanızı son hızda indiriyorsunuz.