Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlerle Facebook’ta abone sayınızı nasıl arttırabileceğinizi gösteren yöntemleri, bu hileyi sağlayan siteleri paylaşacağım. Bu abone kasma – arttırma siteleri sayesinde Facebook hesabınızın çok değerli bir hesapmış gibi gözükmesini sağlayabilir, abone kastığınız hesapla reklam yapabilir, kanka-kız ortamlarında şekil yapabilirsiniz.

facebook abone ol butonu

Size verdiğim sitelerde siteye girdiğinizde ilk başta açıklamaları okuyun, facebook abone kasma hilesinin nasıl yapıldığı yazar ama bu siteler nasıl kullanır, ben de az biraz anlatayım.

Size birkaç yere tıklayıp uygulamaya izin vermenizi ister, bunları yapın daha sonra size verdiği bir linke tıklayıp biraz beklemenizi ve adres satırındaki urlyi kopyalayıp sitedeki kutuya yapıştırmanızı ister. Bunları yapıp (eksi-artı yapılacaklar olabilir, ancak sitelerde anlatılmıştır) uygulamalara giriş yapabilirsiniz.

1) Sosyaltakipciniz.com / Siteye gitmek için tıklayın.

Bu site, (istatistikleri eklediğim tarih 09.05.2015) 4500 kullanıcısıyla facebook abone ve arkadaş kasma hizmeti veriyor.

2) Socialtakipci.com / Siteye gitmek için tıklayın.

Bu site facebook abone kasma hilesi dışında bir çok sosyal medya sitesinde de beğeni – takip – paylaşım vesaire imkanı sunuyor, siteye kayıt olarak inceleyebilirsiniz.

3) Gorunum.org / Siteye gitmek için tıklayın.

Bu site de socialtakipci.com gibi bir çok sitede beğeni, yorum, takip, abone, paylaşım gibi özellikler sunuyor. Siteye kayıt olarak diğer tüm özellikleri görebilir ve sistemi kullanabilirsiniz.

4) Addmefast.com / Siteye gitmek için tıklayın.

Bu site dünyaca ünlü bir sitedir, sitenin mantığı ise sosyal medya hesaplarınızla başkalarının beğendirdikleri – paylaştırdıkları vb şeylerden puan kazanarak kendi yaptırmak istediğiniz işlemi yaptırmaktır. Karşılıklı sistem diyebiliriz bi nevi yani. Buradan da facebook hesabınız için abone kasmanız mümkün.

Bu yazımda da sizlerle facebook abone kasma hilesi hakkında araştırıp bulduğum siteleri paylaştım. Sorularınızı aşağıdan yorum atarak sorabilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırım. Sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler

[alert type=”red”]UYARI: bu işi her siteden kesinlikle yapmayın. Hesabınızın güvenliği büyük tehlikeye düşebilir çünkü siz bu sitelere giriş yaparken bir deyimle hesabınızın anahtarını onlara vermiş oluyorsunuz. Bu anahtar (token kodu) sayesinde hesaplarınızı reklam yapmak için, başkalarına beğeni satmak gibi türlü amaçlar için kullanabilirler. Bu fikrin aklınızda yer edinmesinin faydalı olduğunu düşünüyorum.[/alert]