Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlerle Youtube’daki videoları nasıl mp3’e dönüştürmenizi ve istediğiniz formatta video olarak indirmenizi sağlayan siteleri paylaşacağım ve bu youtube mp3 dönüştürücü ve youtube video indirme sitelerin kısa bir incelemesini yapacağım. Listeyi çıkarmaya başlayalım.

1) Clipconverter.cc / Siteye gitmek için tıklayın.

clipconverter.cc youtube video mp3 indir

Clipconverter.cc, Youtube ve daha birçok siteden video – mp3 indirmenizi sağlayan, çok kullanışlı, kolay ve hızlı hizmet sağlayan bir site. Sitenin kullanım şekli ise şöyle: İndirmek – mp3’e dönüştürmek istediğiniz youtube videosunun linkini kopyalayıp sitede media linki bölümüne yapıştırın ve devam diyin. Eğer video olarak indirmek istiyorsanız algılanan video bölümünden görüntü kalitesini seçebilir, dosya adı kısmından videonun adını düzenleyebilir ve daha sonra download tuşuna basıp dönüştürülmesini bekledikten sonra yeni açılan sayfadan download tuşuna basıp indir diyin. Eğer youtube videosunu mp3’e dönüştürmek istiyorsanız video linkini yapıştırdıktan sonra dönüştürülecek format kısmından mp3’ü seçip aşağıdaki başla butonuna basın ve yeni açılan sayfadan download diyerek indirin.

2) Youtube-mp3.org / Siteye gitmek için tıklayın.

youtube-mp3.org youtube mp3 indir

Bu site sadece mp3 indirmeye olanak veriyor ancak aşırı bir biçimde hızlı olması nedeniyle herkesin tercihi. Siteye girip youtube video linkinizi metin kutusuna yapıştırarak videoyu dönüştür diyin ve yeni açılan sayfadan download’a tıklayarak indirmeyi başlatın.

3) Flvto.com / Siteye gitmek için tıklayın.

flvto.com youtube mp3 video dönüştürücü

Bu site çok hoş bir tasarıma sahip. Özellik olarak ise mp3, 360p mp4 ve 720p mp4 olarak indirme yapmanıza izin veriyor. Alternatif youtube mp3 dönüştürücülerinden birisi olarak listeye girebilir. Kullanımı ise şu şekilde: siteye girip ortadaki metin kutusuna youtube video linkinizi yapıştırın ve mp3 olarak mı video olarak mı indirmek istediğinizi seçin. Şuna dönüştür dedikten sonra yeni bir sayfa açılacak ve bir bar dolacak. Dönüştürme işlemi bittikten sonra indir butonuna basarak videonuzu – mp3‘ünüzü indirebilirsiniz.

Bu yazımda da sizlerle kendimce en iyi olarak bulduğum youtube mp3 – video indirme sitelerini paylaştım. Sorularınızı yorum atarak sorabilirsiniz, iyi günler dilerim.